Клас безпеки в Одеському ліцеї №72. Фото

У межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки»

28 квітня 2023 року в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 72 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  було відкрито клас безпекиЗахід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є системна підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій тощо.

Приміщення, в якому знаходиться клас, облаштоване всім необхідним обладнанням та наочністю. У кабінеті обладнані  зони домедичної допомоги,  психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку.

Створення та функціонування у закладах освіти класів безпеки буде сприяти формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у  класах будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Після урочистого відкриття класу для дітей в ігровій формі провели перший урок безпеки. Діти отримали масу позитивних емоцій та нові знання.

 

 

 

 

_______________________________________

Клас безпеки в Одеському ліцеї №44. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеській ЗОШ №48

Клас безпеки в Одеському НВК № 125. Фото

Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post