«Безпека в житті – життя в безпеці»: загальноміські тренінги в ЗЗСО

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

10 листопада 2023 року на базі закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли загальноміські тренінги «Безпека в житті – життя в безпеці».

Мета заходів – формування практичних навичок, відпрацювання елементарних правил поведінки учасників освітнього процесу у надзвичайних ситуаціях.

Упродовж дня у закладах освіти міста було проведено уроки-тренінги, інтерактивні вправи, практичні заняття за темою «Безпека в житті – життя в безпеці». Під час навчальних тренінгів з учнями та педагогічними працівниками відпрацьовувалися практичні навички; перевірялися знання учасників освітнього процесу щодо порядку дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»; проводилися тренувальні евакуації. 

Під час сьогоднішніх тренувань залунав сигнал «Повітряна тривога». Діти та вчителі відпрацювали отримані навички в реальних умовах.

 

__________________________

Заходи пройшли відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Міністерства освіти і науки України на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.05.2023№ 589, регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2023 рік, затвердженого розпорядженням Одеської обласної військової адміністрації від 23.05.2023 №289/А-2023, з урахуванням відкритої широкомасштабної збройної агресії російської федерації.

Share this post