Благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»

В Одесі проходить благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки».

З метою впровадження нових підходів та шляхів до виховання патріотизму підростаючого покоління в навчальних закладах міста Одеси  з 19 березня по 13 квітня 2018 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки».

Напередодні великодніх свят у рамках марафону в усіх навчальних закладах міста проводяться різні благодійні заходи, акції, майстер-класи з виготовлення великодніх прикрас і оберегів, розпису писанок, в яких беруть участь педагоги, учні шкіл та вихованці дитячих садків. Планується також проведення святкових концертних програм «У колі друзів».

Під час цих заходів діти дізнаються історію походження писанок, ознайомляться з різновидами технік прикрашання Пасхального яйця, власноруч створять писанку, якою прикрасять Українське пасхальне дерево (Ukrainian Easter tree) на території Одеського військового шпиталі.

05 квітня 2018 року для воїнів, які знаходяться на лікуванні в Одеському військовому шпиталі, буде проведена концертна програма «Подаруй тепло сердець». Під час концерту школярі подарують героям-захисникам сувеніри та обереги, виготовлені власними руками.

Також школярі міста зможуть відвідати Одеську національну академію харчових технологій і взяти участь у майстер-класі з розпису виробів з пряникового тіста.

До участі в заходах благодійного марафону «До світлого дня – світлі вчинки» запрошуються всі бажаючі.

Share this post