CROSS-Форум “Разом ми змінимо світ!”

Міський CROSS-Форум лідерів учнівського самоврядування пройшов у м. Одеса

Освітній молодіжний івент “Разом ми змінимо світ!” пройшов з метою реалізації міської програми «Я – одесит, патріот України», завдань Концепції громадянсько-патріотичного виховання, у рамках Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Громадянсько-патріотичне виховання суб`єктів громадянського суспільства України в умовах навчально-виховного комплексу “Гімназія № 7», вимог Нової української школи щодо розвитку спільноти, забезпечення партнерських стосунків між громадськістю і освітніми установами.

Захід відбувся 13 – 14 грудня 2018 року на базі Одеського НВК «Гімназія № 7».

Учасниками CROSS-Форуму стали 110 учнів закладів загальної середньої освіти, представники Парламенту старшокласників чотирьох районів Одеси, педагогічний колектив гімназії №7, гімназисти та їх батьки.

Захід пройшов за підтримки Одеської міської влади, департаментів освіти та науки, транспорту, охорони здоров’я Одеської міської ради; Суворовської районної адміністрації; одеських закладів позашкільної освіти; ТОВ «БІТ ЮГ-А»; Управління патрульної поліції в Одеській області.

CROSS-Форум відкрив можливості знайомства з креативними підходами до виховання компетентної особистості випускника.

Програма CROSS-Форуму передбачала ознайомлення з цікавими формами залучення молоді до саморозвитку, самореалізації, до активної участі в громадському житті.

У різноманітних заходах учасники випробували нові технології освітнього процесу, що сприяють розвитку компетентної особистості, здатної знаходити правильні рішення у конкретних навчальних, життєвих, а в майбутньому і професійних ситуаціях.

Також у рамках івенту відбулося засідання І сесії Парламенту старшокласників Одеси, яке стало ще однією сходинкою до формування соціальної та громадянської компетентності випускників, генератором креативних ідей, справжньою школою лідерів, свідомих громадян України.

Для учасників заходу лідери учнівського самоврядування гімназії № 7 організували флешмоби «Ах, Одесо!», «Україна – це ми!», «Ми – найкраще в Україні!».

Безпосередня участь у навчально-практичному квесті «Технології лідерства» з тренінговими локаціями, етнолайфхаках, благодійному ярмарку, флешмобі, інших формах співпраці вчителів, учнів, батьків, лідерів учнівського самоврядування дала можливість учасникам випробувати на практиці технології лідерства, виявити здатність співпрацювати в команді.

Під час CROSS-Форуму учасники взяли участь у роботі тренінгових локацій: «Складання путівника «Мова – дорожна карта нації», «Волонтер – це той, хто не стоїть осторонь», «Здоров’я нації», «Подорожуй вільно, маючи крила!»: досвід міжкультурного спілкування, розв’язання питань мовного бар’єру; «Сторітелінг – ключовий інструмент для успіху»; «Не знаючи броду – не лізь у воду!» – практичні навички безпечної поведінки на воді та кризі; «Як не потонути у інформаційному потоці?!»; арт-квест «Я – в мистецтві, мистецтво – в мені»; «Правовий коучинг зі шкільним офіцером поліції»: співробітництво і партнерство, профілактика конфліктних ситуацій; «Лабораторія смаку і користі»:  доцільність використання харчових добавок, підсилювачів смаку, консервантів, барвників, їх вплив на здоров’я людини.

Учасники освітнього івенту мали змогу спостерігати технології проведення майстер-класів (етнолайфхаків) «Стежинами народних традицій».

               

Share this post