Делегація українських освітян відвідала Республіку Корея

Для  участі в освітньому симпозіумі «Система освіти Республіки Корея крізь призму освітнього фундаменту України» з метою ознайомлення із системою освіти Республіки Корея

наприкінці вересня 2019 року делегація українських освітян, до складу якої поряд із представниками Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) увійшла директор Одеської ЗОШ № 38 Яна Поцелуєва, відвідала Республіку Корея.

Серед головних пунктів порядку денного було відвідування Міністерства освіти Республіки Корея,Посольства України в Республіці Корея та брифінг. Директор відділу з викладання корейської мови за кордоном пані Чжой Бойонг високо оцінила здобутки українських освітян. Посол України в Республіці Корея пан Олександр Олегович Горін щиро привітав українських делегатів та розкрив пріоритетні вектори співпраці України та Південної Кореї.

Програмою робочого візиту було передбачено відвідування Адміністрації освіти провінції Чолла-Пукто з метою обговорення питань корейської системи освіти; після чого відбулася зустріч з ректором національного університету Чонбуку (м. Чонджу), в ході якої було розглянуто питання академічної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників України і Кореї у галузі гуманітарних наук.

Особливу увагу було приділено методичним та матеріально-технічним аспектам організації освітнього процесу у початковій, середній та старшій школах в Кореї та Україні. Під час візиту до початкової школи «Додам» (м. Седжон) та старшої школи «SASA» (м. Пуйо) делегати конструктивно презентували перспективні ідеї розвитку шкільного потенціалу та принципи систематичності і послідовності навчання в загальноосвітніх закладах.

Делегація відвідала також Академію наук і мистецтв (м.Седжон) та Сеульський національний університет (м. Сеул).

Подібні заходи сприяють узагальненню і впровадженню прогресивного світового освітнього досвіду у систему освіти України, розвитку міжкультурної комунікації, напрацюванню векторів співпраці в галузі «Освіта».

*********************************************************************************************************

Щорічно 3 жовтня в Республіці Корея відзначають одне з головних державних свят – День заснування корейської нації.

Традиції святкування присвячені стародавній легенді появи корейського народу і корейської держави.

 

Share this post