День місцевого самоврядування: Приморський район

Круглий стіл «Місцеве самоврядування: Історія. Сучасність. Майбутнє» пройшов до Дня місцевого самоврядування в Приморському районі

З метою широкого інформування про роботу службовців в органах місцевого самоврядування департаментом освіти і науки спільно з Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради був проведений круглий стіл «Місцеве самоврядування: Історія. Сучасність. Майбутнє». Учасниками заходу були представники департаменту освіти і науки Одеської міської ради, Приморської районної адміністрації, студенти педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, учні закладів освіти  Приморського району м. Одеси.

Робота почалася зі слів вітання голови Приморської адміністрації Королева М.В. та заступника директора департаменту освіти і науки Одеської міської ради Столбової І.Є.

На зустрічі обговорювалися основні тенденції функціонування місцевого самоврядування від витоків до сучасності, розвиток місцевого самоврядування в Україні та Одесі, а також проводилися паралелі між учнівським та місцевим органами самоврядування. Активну участь у роботі круглого столу взяли учні юридичного ліцею, гімназії №2 та №26 м. Одеси.

Share this post