День третій українсько-ізраїльської конференції

10 липня на базі Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної відбулась робоча зустріч представників Асоціації керівників закладів освіти України «Відроджені гімназії України» та членів організації вчителів Ізраїлю «The Israel Teachers Union»

Гостей конференції привітала Людмила Топчій, директор Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області, та презентувала роботу освітнього закладу, під час якої розповіла про різноманітні заходи, що регулярно проводяться в гімназії, зокрема на ініційованих шкільним самоврядуванням. 

Наступним етапом зустрічі стала розповідь доктора Алекса Шнайдера, представника делегації Ізраїлю, на тему «Освітянські стартапи». Українські освітяни дізнались про останні тенденції щодо керування школами в умовах сучасного світу, про країну стартапів та підприємництво як спосіб життя, про мотивування вчителів і учнів до інновацій. Отримана інформація викликала велику зацікавленість з боку слухачів і сприяла подальшій дискусії всіх учасників українсько-ізраїльської конференції.

У практичній частині воркшопу «Цифровий і емоційний світ педагогіки» учасники конференції обговорювали питання цінності культури у цифровому світі, розробці цифрових навчальних програм, можливості інформаційного світу та навчання вчителів сучасним цифровим технологіям тощо. 

 

 

Share this post