Учень Одеської школи №92 – дипломант Всеукраїнського конкурсу ІTalent

Учень Одеської школи №92 – дипломант Всеукраїнського конкурсу з ІТ-технологій ІTalent.

Артем Джемесюк, учень 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 92, посів ІІІ місце у Всеукраїнському державному конкурсі з ІТ-технологій, графіки та кіберспорту ІTalent.

робота на конкурс підготовлена під керівництвом учителя інформатики Одеської ЗОШ №92 Тетяни Степаненко.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей та молоді, які здійснюють науковий пошук у сфері новітніх інформаційних технологій.

Після перемоги в І (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу ITalent Артем взяв участь у фінальному (очному) турі, який пройшов у м. Київ на базі освітнього простору «ЦеХаб».

За представлену на конкурсі роботу щодо розробки сайту соціальної мережі UkrSocial Артем Джемесюк нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

*************************************

ITalent – це перший державний ІТ-конкурс Всеукраїнського масштабу, який проходив за підтримки Міністерства освіти та науки України (наказ МОН України №12 від 04.01.2018 “Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 рік».

Змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ-івентам в Україні серед учбової молоді. 

Share this post