День відкритих дверей (онлайн): заклад позашкільної освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

29 травня 2022 року об 12.00 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА» (Приморський бульвар, 1) запрошує всіх шанувальників хореографічного мистецтва, всіх бажаючих навчатись хореографії на День відкритих дверей! (у режимі онлайн).

КЗПО «ОДЕСЬКИЙ МЦХМ» був створений в 1995 році за ініціативи відомого в Україні балетмейстера-постановника Юхима Когана на базі очолюваного ним зразкового художнього колективу України ансамблю танцю «Дитинство».

Сьогодні у стінах Центру більше 800 вихованців від 5  до 25 років щодня навчаються класичному, народно-сценічному і сучасному танцям. Мета роботи педагогічного колективу – залучити дітей і підлітків до дивного світу танцю, розвинути в кожному вихованці високий художній смак та естетичні ідеали.

Структуру закладу освіти складають підготовче відділення, де діти протягом двох років навчаються основам хореографії, восьмирічна хореографічна школа, Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Дитинство», який складається з кращих вихованців хореографічної школи-студії, а також ансамбль танцю «Сузір’я» – професійний колектив, який об’єднує випускників хореографічної школи і молодих педагогів Центру.


Долучитися до заходу – День відкритих дверей можна на платформі Zoom за посиланням  https://us04web.zoom.us/j/8223344727?pwd=gQMIzjj4ZJIsubI5I78B0TCzZW2yIe.1

Ідентифікатор  822 334 4727

Код доступа  H6ctq2

Якщо обираєте заклад для навчання вашої дитини мистецтву хореографії, якщо вас цікавить як отримати якісну хореографічну освіту – ви можете скористатись можливістю і знайти відповіді на всі питання, які вас цікавлять.

Педагоги-хореографи допоможуть вашим дітям розкрити  таланти та розвинути здібності, поринути у красу світу танцю!

 

 

 

 

 

**********************

Довідково:

Наразі у м. Одесі функціонують 19 закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста, в яких кожна дитина може знайти заняття за інтересами, розвивати свої творчі здібності і таланти: 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс та 11 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості, на базі яких працюють гуртки, групи та інші творчі об’єднання з художньо-естетичного, туристсько- краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного напрямів.

Кращі дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси беруть активну участь у культурно-мистецькому житті міста, являються переможцями та призерами у фестивалях і конкурсах міського, регіонального та інших рівнів. 73 кращі дитячі творчі колективи закладів освіти міста мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

Share this post