Школа резерву продовжує свою роботу: організація освітнього простору та роботи педагогічної ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

01 лютого 2022 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено семінар “Організація освітнього простору в умовах карантину. Організація проведення змішаного та дистанційного навчання на єдиній електронній платформі закладу з використанням GOOGLE  MEET. Директор Одеської загальноосвітньої школи №80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Северина Писаренко під час виступу “Організація освітнього простору в умовах карантину” (для перегляду перейдіть на посиланням) ознайомила слухачів з основами організації якісного дистанційного навчання як складного і багатофакторного процесу, виконання певного алгоритму дій для впровадження технологій дистанційного навчання керівництвом закладів освіти, що саме передбачає організація дистанційного навчання. 

Про організацію проведення змішаного та дистанційного навчання на єдиній електронній платформі закладу з використанням GOOGLE MEET (для перегляду презентації перейдіть на посиланням) розповіла вчитель інформатики закладу Ярослава  Делік.

 

Учитель української мови та літератури закладу Олена Кухаренко розповіла та продемонструвала слухачам Школи резерву можливості практичного використання додатків GOOGLE вчителями-предметниками, класними керівниками, батьками учнів слухачам.

 

 

З інформаційними ресурсами, які сучасний вчитель може використовувати в освітньому процесі, ознайомила учасників семінару вчитель географії закладу Ірина Левченко.

3 лютого 2022 року для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти пройшов семінар-тренінг “Організація роботи педагогічної ради як колективного органу управління освітою. Використання сервісів GOOGLE з елементами тренінгу”. Директор Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області Ірина Болгаріна під час виступу “Організація роботи педагогічної ради як колективного органу управління освітою” (для перегляду презентації перейдіть на посиланням) звернула увагу на повноваження, відповідальність, порядок формування і діяльності, функції колегіальних органів управління закладу освіти, алгоритм підготовки та вимоги до рішень засідання педагогічної ради.

 

 

З практичним використанням сервісів GOOGLE в управлінській діяності заступника директора ознайомила слухачів Школи резерву заступник директора закладу Юлія Годун. 

З урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти проходили у форматі онлайн.

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри” за посиланням   https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/

Share this post