День відкритих дверей у Департаменті освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

До Дня місцевого самоврядування   в онлайн форматі у Департаменті проведений День відкритих дверей  на тему: «Діяльність Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, як Виконавчого органу Одеської міської ради».

У заході взяли участь 93 майбутніх випускників Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» та Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет  імені К.Д. Ушинського», які бажають працювати не тільки в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м Одеса, але й в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Захід відкрила заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина СТОЛБОВА, яка розпочала віртуальну екскурсію по Департаменту освіти та науки Одеської міської ради з розповіді про основну діяльність Департаменту (див. розділ “ДІЯЛЬНІСТЬ”),  щодо Положення про Департамент освіти та науки Одеської міської ради, його структуру у розрізі кожного з відділів, секторів, основних завдань та напрямів роботи галузі “Освіта”. З питань діючого законодавства України галузі “Освіта” та про основні вимоги нормативно-правових актів виступив заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Михайло АНУФРІЄВ. Під час онлайн зустрічі обговорювались питання фінансування та розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти, про що детально виступила заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Лілія ЧУПРИНА. Детальніше можна ознайомися у розділі “ФІНАНСУВАННЯ“.        

Також студентам було повідомлено, що у  2021 році в закладах   освіти  міста   працюють   більше 16,5 тис. працівників (16 530), з них 10702 – педагогічні працівники (заклади загальної середньої освіти – 7350, заклади дошкільної освіти – 2497, заклади позашкільної освіти  – 855). На данний час існуює 460 вакансій у закладах освіти.  Така ситуація викликана порівняно невеликою заробітною платою у сфері освіти, що не може конкурувати із більш оплачуваними сферами зайнятості. Але з 01 грудня 2021 року відбудеться підвищення заробітної плати освітян у школах на 8,4%. Це передбачено Державним бюджетом на 2021 рік. Повідомлення МОН.

Було повідомлено про роботу Школи резерву керівних кадрів закладів освіти, про умови проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Детальніше про роботу кадрової служби можна ознайомитися за посиланням.

До заходу долучилась також директор Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Наталія СТАЦЕНКО, яка повідомила присутнім про організацію роботи у закладі, особливості його функціонування в умовах сьогодення.

Під час зустрічі учасники отримали відповіді на поставлені запитання.

Онлайн зустріч завершилась подорожжю по вебсайту Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Студентів запросили до закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 


 

 

Share this post