Ансамбль «Калейдоскоп» – переможці фестивалю-конкурсу «BUGAZ AQUA FEST»

«Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Калейдоскоп» центру дитячої та юнацької творчості «Моряна» посів призові місця у ІІ багатожанровому фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST».

 Участь у фестивалі-конкурсі «BUGAZ AQUA FEST» брали українські та зарубіжні дитячі, юнацькі та дорослі творчі колективи та індивідуальні виконавці з Полтави, Львова, Умані, Харкова.

Одесу на фестивалі представив «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Калейдоскоп» центру дитячої та юнацької творчості «Моряна».

Учасники фестивалю-конкурсу мали можливість брати участь у конкурсних виступах, майстер-класах, інтелектуальних іграх. Так, на майстер-класі режисер Олексій Жила-Базель поділився секретами акторської майстерності, а хореограф-постановник Юлія Творилова провела майстер-клас з contemporary.

50 юних танцюристів хореографічного ансамблю «Калейдоскоп» представили 6 хореографічних постановок і отримали 2 перших і 1 друге місце. Дипломом І ступеню журі нагородило танцювальне тріо у складі Ганни Рахліцької, Софії Доценко і Дар’ї Серебрякової.

За режисуру оригінальних номерів, характерність постановок та їх сюжетність нагороду отримали керівники творчого колективу Тетяна Сливченко та Ірина Мадзара.

Share this post