Для керівників шкіл провели семінар-тренінг щодо проекту ІСУО

Представників освітньої галузі Одеси ознайомили з алгоритмами впровадження сучасних інформаційних технологій управління і моніторингу в освіту.

На базі Одеської загальноосвітньої школи № 81 відбувся семінар-тренінг з представниками освітньої галузі.

В роботі семінару взяли участь: розробники програми «КУРС: Школа» та проекту «ІСУО: інформаційна система управління освітою», представники компанії «Гутенбергз», директори закладів загальної середньої освіти, їх заступники з навчально-виховної роботи, працівники департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

В ході семінару були презентовані нові сервіси «ІСУО: інформаційної системи управління освітою» призначені для ведення обліку дітей і підлітків шкільного віку у мікрорайонах закладів освіти.

Мета даного семінару – впровадження сучасних інформаційних технологій управління і моніторингу в освіту.

В рамках роботи семінару учасники ознайомилися з алгоритмом створення у закладі освіти єдиного реєстру учнів і дітей шкільного віку, персональної електронної картки дитини, яка буде супроводжувати його протягом всього періоду навчання.

Також розробники розповіли про переваги створення системи електронного документообігу, підготовки статистичних звітів на порталі «ІСУО: інформаційна система управління освітою» і можливості складати розклад занять у програмі «КУРС: Школа» з урахуванням вимог санітарно-гігієнічних норм.

Share this post