Для керівників закладів освіти міста Одеси провели нараду

На базі Одеської спеціалізованої школи №35 з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області проведено нараду керівників закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси

Перед початком наради директор департаменту Олена Буйневич вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Одеської міської ради:

  • Ірині  Ковальчук, начальнику відділу інформаційно-інноваційних технологій департаменту освіти та науки Одеської міської ради;
  • Інні Мераджи, директору Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №142 Одеської міської ради Одеської області.

  

Основними питаннями  наради були нагальні питання щодо освітньої діяльності, роботи зі зверненнями громадян, організації харчування та впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти керівників закладів проінформувала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Самойленко. Увагу присутніх було акцентовано на таких питаннях, як контроль за забезпеченням закладів освіти якісною продукцією, своєчасне укладання угод щодо здійснення відомчого лабораторного контролю за якістю та безпечністю харчування комунальною установою «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», алгоритм виконання норм харчування в закладах дошкільної освіти. Головний спеціаліст наголосила на виконанні Інструкції з організації харчування у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров’я та освіти і науки України від 17.04.2006 №298/227.

 

Про стан впровадження інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси керівників закладів освіти проінформувала начальник відділу дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти департаменту освіти та науки Одеської міської ради Анжела Становська.

   

Інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян протягом 2018 року довела до відома керівників закладів освіти Ірина Столбова, заступник директора департамента освіти та науки Одеської міської ради. Заступник директора проаналізувала кількість звернень у порівнянні з минулим роком, озвучила основні проблеми, які громадяни піднімають у своїх зверненнях, закликала керівників закладів освіти посилити роботу зі зверненнями на рівні закладів. Нагадала основні норми Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

    

Про актуальні питання одеських закладів дошкільної освіти говорила заступник директора департаменту освіти та науки Одескої міської ради Світлана Скебало. Зокрема, про документи, необхідні для зарахування дитини до дитячого садка, організацію роботи та дотримання вимог з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти тощо.

     

Наприкінці наради керівників закладів загальної середньої освіти ознайомили з Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у новій редакції.

За результатами проведеної наради керівники отримали відповідні протокольні доручення.

Share this post