Для одеських школярів провели «Національний урок безпеки»

Співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області провели навчальне заняття «Національний урок безпеки»

Захід був проведений для учнів Одеської загальноосвітньої школи №76   І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області з метою навчання дітей молодшого шкільного віку правил безпеки життєдіяльності.

«Національний урок безпеки» складався з двох частин: теоретичної, де учні дізнавались про правила безпечної життєдіяльності та практичної частини, під час якої школярам демонстрували техніку та спорядження підрозділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області (далі – Головне управління).

Під час теоретичної частини заходу психологи Головного управління в ігровій формі розповіли молодшим школярам про наслідки дитячих пустощів із вогнем та наголосили на неухильному дотриманні правил безпечної поведінки.

Маленьким школярам нагадали номери телефонів виклику екстрених служб та розповіли, що слід повідомляти диспетчеру у випадку біди. Учні брали активну участь у вікторинах, під час яких демонстрували здобуті знання, а найбільш активні отримали пам’ятні подарунки. Для закріплення нових правил співробітники Головного управління вручили дітям тематичні листівки та пам’ятки «При пожежі дій правильно!».

У рамках «Національного уроку безпеки» відбулась презентація англомовної та української версії навчального мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа». Під час перегляду якого діти не тільки візуалізували уявлення щодо наслідків порушення протипожежних вимог, та й змогли поповнити словниковий запас іноземних слів з цієї тематики.

 

Під час практичної частини заходу була проведена навчальна евакуація у шкільний дворик закладу, де дітлахів чекав показ пожежної та аварійно-рятувальної техніки. Школярі познайомилися із професією вогнеборця, дізналися про захисне спорядження та пожежно-рятувальні інструмент. Після цього кожен учень відчув себе справжнім пожежником, адже допоміг ліквідувати умовну пожежу.


З Києва та Кракова розпочато парад Уроків безпеки, організованих Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Групи компаній «Фокстрот» по всій Україні.

Уроки безпеки відбудуться у 25 областях України, а також у м. Кракові (Польща). Уроки проводять на честь 10-річчя соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній «Фокстрот» під гаслом «Комфортно там, де безпечно».

У березні 2013 року проект «Школа безпеки» був названий самим пізнаваним (за результатами опитування InMind), а в квітні 2013 року став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.

Share this post