Для педагогів Одеси працює Школа резерву керівних кадрів закладів освіти

11 грудня 2018 року на базі Одеської ЗОШ №44 відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти
Семінар-практикум «Методи і прийоми формування ключових компетентностей відповідно до державних стандартів освіти» для слухачів Школи підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області  Тетяна Харчук.

Для слухачів Школи працювала педагогічна майстерня з дев’ятьма локаціями на яких вчителі Одеської ЗОШ №44 з натхненням ділилися своїм педагогічним досвідом, професійною майстерністю, мистецтвом навчання, демонстрували найкращі уміння з використанням нових освітніх технологій, вражали своїми талантами і здібностями.

Ключовою особливістю заходу став практикум «Підготовка річного плану роботи закладу», який провели для слухачів Школи начальник відділу загальної середньої, професійно-технічної освіти та виховної роботи департаменту освіти та науки Одеської міської ради Анжела Становська та заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ №44  Світлана Пилипейко.

Слухачі Школи об’єдналися у три команди. Кожна команда розробила та продемонструвала свій алгоритм дій при створенні річного плану роботи закладу. 

Наприкінці слухачі Школи мали змогу подискутувати на актуальні теми, висловити думки та  обмінятися власним досвідом роботи.


13 грудня 2018 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради заплановано проведення наступних семінарів-практикумів «Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти в рамках тижня безпеки життєдіяльності дитини» та «Вимоги щодо організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Питання протипожежної безпеки відповідно до Кодексу цивільного захисту України».

Семінари відбудуться на базі Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” №45 Одеської міської ради Одеської області за адресою: провулок Краснослобідський, 15-Є.

Share this post