«iLearn»: онлайн-платформа для підготовки до НМТ-2023

Запрошуємо випускників долучитися до підготовки

Громадська спілка «Освіторія» запустила серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023.

Про це повідомляє МОН України.

На платформі «iLearn» від ГС «Освіторія»  розпочалася серія вебінарів для підготовки учнів до НМТ-2023.

Щотижня на «iLearn» будуть проводити онлайн-заняття з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. Учні зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, а також перевірити знання завдяки тестуванню на платформі. Вебінари триватимуть упродовж чотирьох місяців – до червня, безпосередньо до складання НМТ.

Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники. Підготовку з української  мови проведе переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков, з англійської мови – викладачка Green Country Лілія Чиж,  з математики – старший викладач кафедри математики у Могілянці Юрій Захарійченко та з історії – учитель київської гімназії Артур Бабенко.

Розклад та вебінари можна переглянути на платформі iLearn.org.ua.

_______________________________________________

Довідково

«iLearn»– українська освітня онлайн-платформа, що допомагає випускникам шкіл безплатно підготуватися до вступних випробувань таких, як НМТ (національний мультипредметний  тест) або ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). На платформі «iLearn» доступні різноманітні матеріали для навчання – від відеокурсів до тренажерів і тестів.

Share this post