Для школярів запустили трансляцію відеоуроків

В Одесі запустили трансляцію уроків для дистанційного навчання школярів

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради з 19 березня 2020 року запускається проєкт Одеса проводить урок на каналі «МЕДІА-ІНФОРМ» за участю педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси.

Для школярів запустили трансляцію відеоуроківПерший урок проєкту провела вчитель інформатики Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Олена Клейн. Як не загубитися у просторах Інтернету і як користуватися освітніми сайтами. Це корисно, не тільки школярам, а і їх батькам.

Для перегляду відеоуроку перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2184&v=iOPcwl2iiCk&feature=emb_logo

Орієнтовний план проведення уроків додається.

Для школярів запустили трансляцію відеоуроків

 

Нагадаємо, що вчителі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси підготували відеозаписи уроків для дистанційного навчання здобувачів освіти. Відеоуроки розміщені у розділі «Дистанційна освіта».

Як користуватися розділом читайте тут: Одеські вчителі підготували відеозаписи уроків для дистанційного навчання.


Зазначимо, що телеканал «Рада» та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України  із 17 березня запустили щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. 

Онлайн-уроки будуть саме за тими дисциплінами, які потрібні для складання цьогорічного ЗНО:

  • українська мова та література;
  • англійська мова;
  • історія;
  • математика;
  • біологія.

Канал Міносвіти доступний за посиланням https://bit.ly/2TVIujS.

Канал Рада дивитися можна за посиланням https://bit.ly/3b54nCZ.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *