Для школярів запустили трансляцію відеоуроків

В Одесі запустили трансляцію уроків для дистанційного навчання школярів

За дорученням Одеського міського голови Труханова Геннадія Леонідовича, за підтримки департаменту освіти та науки Одеської міської ради з 19 березня 2020 року запускається проєкт Одеса проводить урок на каналі «МЕДІА-ІНФОРМ» за участю педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси.

Перший урок проєкту провела вчитель інформатики Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Олена Клейн. Як не загубитися у просторах Інтернету і як користуватися освітніми сайтами. Це корисно, не тільки школярам, а і їх батькам.

Для перегляду відеоуроку перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2184&v=iOPcwl2iiCk&feature=emb_logo

Орієнтовний план проведення уроків додається.

 

Нагадаємо, що вчителі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси підготували відеозаписи уроків для дистанційного навчання здобувачів освіти. Відеоуроки розміщені у розділі «Дистанційна освіта».

Як користуватися розділом читайте тут: Одеські вчителі підготували відеозаписи уроків для дистанційного навчання.


Зазначимо, що телеканал «Рада» та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України  із 17 березня запустили щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. 

Онлайн-уроки будуть саме за тими дисциплінами, які потрібні для складання цьогорічного ЗНО:

  • українська мова та література;
  • англійська мова;
  • історія;
  • математика;
  • біологія.

Канал Міносвіти доступний за посиланням https://bit.ly/2TVIujS.

Канал Рада дивитися можна за посиланням https://bit.ly/3b54nCZ.

 

Share this post