Міський конкурс «Прапороносець»: анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У грудні 2021 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради буде проведений міський конкурс «Прапороносець» (далі-Конкурс) в онлайн режимі.

Захід відбудеться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIII.

Конкурс  пройде з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнівської молоді поваги до державних символів України, рідного міста, формування національної свідомості, почуття належності до рідної землі та свого народу, набуття навичок стройового вишколу.

До участі в Конкурсі запрошуються прапороносці групи закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Прапороносна група включає 7 учнів (юнаки та дівчата) віком 14 – 17 років (9-11 класів) і складається з командира групи та двох змін, у складі кожної – прапороносець і 2 асистенти.

Закладу освіти, прапороносна група якого бажає взяти участь у Конкурсі, необхідно розмістити відео з виконанням конкурсної програми на YouTube (https://www.youtube.com) та надіслати заявку з 22 по 26 листопада 2021 року на участь у Конкурсі на електронну адресу [email protected] відповідно до Положення.

Надані відеоматеріали – якісний відеозапис виконання прапороносною групою конкурсної програми розглядає та оцінює журі Конкурсу.

До складу журі Конкурсу можуть бути залучені представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, відділу мобілізаційної та оборонної роботи Одеської міської ради, районних  територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військовослужбовці – учасники АТО, ООС, а також вчителі предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Переможці та учасники Конкурсу будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та відповідними пам’ятними кубками.

*****

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 08.11.2021 №299 «Про проведення міського конкурсу «Прапороносець».

Share this post