Для вчителів початкової школи закладів освіти м. Одеси відбудеться навчальний тренінг

14 та 15 лютого 2019 року для вчителів початкових класів закладів освіти відбудуться навчальні тренінги «Використання електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі»

Мультимедійне видавництво «Розумники» за підтримки партнерів проекту Smart Kids – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, «Інститут інформаційних технологій та засобів навчання» НАПН України та компаній Навігатор, Intel, Microsoft, Epson проведе навчальні тренінги «Використання електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси:

  • 14.02.2019 о 15.00 для вчителів початкової школи Приморського та Суворовського районів на базі Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2Б;
  • 15.02.2019 о 15.00 для вчителів початкової школи Малиновського та Київського районів на базі Одеського навчально-виховного комплексу №4 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-гімназія» Одеської міської ради Одеської області, за адресою: м. Одеса, проспект Адміральський, 32.

Мета: ознайомити вчителів початкової школи з кращими практиками використання інформаційних технологій в освітньому процесі, підвищення мультимедійної та комп’ютерної грамотності педагогічних працівників.

У програмі тренінгу: практикуми з використання мультимедійного обладнання та електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі, практична робота з мультимедійною дошкою, проходження відеоінструкцій щодо роботи з електронними ресурсами.

Після тренінгу всі учасники отримують сертифікати із зазначенням модулю та кількості годин навчання.

Share this post