До Дня міста Одеси

Переможці міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси» представлять свої роботи до Дня міста 

У День міста, 02 вересня 2021 року з 10.00 до 13.00, на Приморському бульварі почне свою роботу фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва – виставка робіт та майстер-класи переможців міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси».

Виставка робіт та майстер-класи переможців міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси» проводиться з метою сприяння підвищенню підприємницької ініціативи учнівської молоді, розвитку народних ремесел, популяризації молодіжної творчості.

На виставці будуть представлені роботи юних одеситів – вихованців творчих гуртків і студій закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, які стали переможцями щорічного міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси» минулих років.

Крім того, педагоги  закладів позашкільної освіти і їх вихованці проведуть для гостей міста Одеси майстер-класи з виготовлення виробів у техніці квілінгу, оригамі, акварельного малюнка, випалювання по тканині, вишивки й плетіння бісером, виготовлення біжутерії тощо.

Виставка робіт та майстер-класи переможців міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси» проходить на виконання рішення Одеської міської ради № 2743-VII від 14.12.2017 р. «Про затвердження Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року».

Share this post