Заклади позашкільної освіти міста Одеси продовжують свою роботу

Після тривалої карантинної паузи колективи  закладів позашкільної освіти міста Одеси відновили концертно-фестивальне життя 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна»

23 травня 2021 року «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Браво» взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «European talent show» (проєкт «EUROPEAN FESTIVAL»), який відбувся на одній із величезних сцен України – Харківському Палаці спорту. Організаторами фестивалю виступили: Європейський благодійний фонд «Майбутнє України», асоціація діячів естрадного мистецтва України, Харківський обласний центр молоді.

Склад зіркового журі: директор міжнародного мистецького проекту «EUROPEAN FESTIVAL» – Рашель Кухтіна , фахівці з міжнародним визнанням Амадор Лопес, Яна Цибульська, Олег Церафін, Володимир та Олег Борисенко.

У здобутку ансамблю танцю «Браво» – три золоті нагороди у фіналі: у старшій віковій категорії – за номери «Кельтська сюїта», «Свято в Діснейленді» та за дебютний номер «Несподівана зустріч». А молодшу групу колективу було нагороджено двома срібними медалями. Взагалі колектив здобув неймовірний зірковий комплект персональних золотих та срібних медалей, почесні кубки та листи подяки керівникам та батьківському колективу.

 


Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика»

16 травня 2021 року вихованці «Зразкового художнього колективу» хореографічного колективу «Сувенір» (керівник Олена Мезіна) взяли участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі «FEST  ENERGY   DANCE», який відбувся в м. Одесі.

На конкурсі були представлені 4 вікові категорії віком від 5 до 12 років, 5 солістів та 3 дуети. Завдяки наполегливій праці та таланту, за підсумками конкурсу колектив отримав найвищу нагороду «Гран-Прі», а солісти та дуети посіли І місця.

22 – 23 травня 2021 року в Києві відбувся ІV Міжнародний фестиваль –конкурс талантів «Super STAR Fеst». З різних куточків України на конкурс прибули більше 60 відомих хореографічних колективів. «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Сувенір» представив 8 колективних та 8 сольних номерів естрадної, спортивної та сучасної хореографії.
Юні танцюристи підкорили членів журі та глядачів своїми яскравими, технічними та креативними номерами.

22 травня 2021 року вихованці хореографічного колективу «Сяйво» (керівник Тетяна Зозуля) взяли участь у Міжнародному фестивалі танцювального мистецтва «Art talent festival», який проходив у місті Южне. Вихованці старшої групи колективу посіли І місце з композицією «Посиденьки», а середньої групи  ІІ місце з композицією «Одеський пароплав». За підсумками роботи журі, у дуже складній боротьбі, діти отримали  «Гран-Прі».

25 травня 2021 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбувся Міжнародний конкурс хореографічного мистецтва «Балетні сезони в Одесі». Учасником цього масштабного заходу став Зразковий хореографічний  колектив «Селена» КПНЗ «Одеський ЦДЮТ «Еврика», вихованці якого були нагороджені дипломами:

  • Лауреата І ступеня – колектив «Селена»
  • Лауреата І ступеня – Кравець Марія;
  • Лауреата ІІІ ступеня – Гульпа Поліна;
  • Лауреата ІV ступеня – Онищенко Олександра.


Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський палац дитячої та юнацької творчості»

Талановиті вихованці «Зразкового художнього колективу» вокально-естрадної студії «Консонанс» — Микола Скальський, Ярослава Артюшкіна, Валерія Буковська, Ганна Владова, Деніс Палесіка, Максиміліан Арбатський — гідно пройшли відбір І туру і прийняли участь у ІІ-му турі 18-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», який проходив у м. Києві — «Прослуховування наживо». 

Юні співаки отримали яскраві емоції і цікавий досвід виступу на професійній сцені! Конкуренція була дуже серйозна, пройшли справжні вокальні бої. До складу журі конкурсу входили відомі фахівці музичної індустрії та ЗМІ: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Альона Савінова (викладач вокалу), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа»). Також до оцінювання учасників доєдналися зіркові члени журі: Олександр Пономарьов (Народний артист України),TARABAROVA (співачка, автор, композитор),Тарас Тополя (лідер гурту Антитіла, молодіжний̆ посол UNICEF в Україні), Оля Цибульська (співачка, телеведуча), МЯТА-співачка, Позитив — співак, саундпродюсер, учасник гурту MOZGI, Злата Огнєвіч — співачка, володарка Премії «Золота Жар-Птиця».


Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт»

22 травня 2021 року «Зразковий художній колектив»  брав участь у прекрасному фестивалі-конкурсі «Біла акація». Всі групи отримали перші місця і колективу присуджений головний приз фестивалю «Гран- Прі».

Щиро вітаємо вихованців, батьків та керівників! Бажаємо наполегливості, творчої наснаги та нових перемог!

Травневі подорожі залишилися позаду, а попереду яскраві заняття та підготовка до зіркового концертно-фестивального літа! 

 

Share this post