До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

У закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси проходять заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги на нацизмом у Другій світовій війні.

Так, для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих в Одеському НВК №13 було проведено єдину виховну годину «Рокам ніколи пам’яті не стерти»,  організовано лінійку у початковій школі «Пам’ятаємо – Перемагаємо!». Учні школи створювали плакати і стіннівки, в яких розповідали про страшні події війни та велике Свято Перемоги.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги   До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

8 травня 1945 року стало днем ​​остаточної перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На згадку про цю історичну подію 8 травня 2019 року в Одеському НВК № 241 «Волошки» відзначили День пам’яті і примирення, з метою  виховання почуття любові до Батьківщини, гордості за героїзм нашого народу, єднання з людьми у боротьбі за мир.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги  До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

До закладу були запрошені ветерани Другої світової війни Ковальчук Зінаїда Іванівна та Сайфутдинов Абдурахим Хайбдурахманович. У заході брали участь діти старших груп та учні початкових класів, які вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, після чого діти співали пісні, розповідали вірші присвячені Дню Перемоги, танцювали. Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

І вже за традицією, учні закладів загальної середньої освіти, їх батьки, вчителі долучилися до проведення щорічної благодійної акції «Ветеран поруч». Щирі вітання, вірші про війну та мир лунали в оселях ветеранів.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги  До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги    До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *