До Дня Збройних Сил України. Фото

Діти направили  листи воїнам-захисникам

До Дня Збройних Сил України Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції на базі Одеського ліцею № 51 Одеської міської ради (Люстдорфська дорога, 60) для учнів початкових класів організований та проведений інтерактивний захід «Разом малюємо перемогу!».

У рамках заходу діти разом з патрульними малювали патріотичні малюнки та писали зворушливі листи для військовослужбовців, щоб підняти їх бойовий дух. У листах учні висловили вдячність за захист, віру в силу духу військових, їхню непереможність та побажали живими повернутися до рідних домівок. Діти переконані, що листи зі словами вдячності та теплими побажаннями, а також малюнки стануть для військовослужбовців своєрідними оберегами на передовій, адже в кожен із них вони вклали часточку свого серця.

Дитячі листи, малюнки, в’язані шкарпетки,  а також виготовлені дітьми власноруч траншейні свічки будуть направлені військовослужбовцям Збройних Сил України, які нині перебувають на передовій.

 

 

Share this post