У закладах освіти пройшли заходи до Дня єднання

З нагоди відзначення Дня єднання у закладах освіти міста пройшли урочисті заходи

Відповідно до Указу Президента України №53/2022 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. З цієї нагоди в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси  були проведені патріотичні заходи з використанням національної символіки: уроки мужності, тематичні  заняття, години спілкування, усні журнали, бесіди, інтелектуальні конкурси, змагання, ігри. Заходи пройшли з дотриманням  карантинних обмежень.

Мета  заходів – формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

Так,  у закладах дошкільної освіти пройшли тематичні заняття «Україно, твоя сила в єднанні!», «Україна єдина»Під час занять вихованці поглибили знання про Батьківщину — Україну, її символи – Герб, Прапор, Гімн, столицю – місто Київ; пригадали народні символи України – калину, віночок, вишиванку;  ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна»; виховувалась любов до родини, рідного міста, повага до захисників країни; грали в українські народні ігри.

 

Під час занять із зображувальної діяльності вихованці створили власні сюжети «У серці кожної дитини живе любов до України».

Пройшли  музичні розваги «Ми діти твої Україно!».

 

Участь у таких заходах спонукає дітей відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості за досягнення країни, повагу до її захисників, закликає  ще більше поважати і любити свою країну, свій народ, свій рідний край.

Підкреслили значимість свята юні одесити національним вбранням. 

 

 

 

 

 

У закладах освіти проводяться заходи національно-патріотичного спрямування. Фото

З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО! #UAразом

Share this post