Одеські школярі вчились правилам поведінки під час виявлення вибухових пристроїв

День Цивільного захисту пройшов в Одеському НВК №13.

Одеському навчально-виховному комплексі №13 пройшов День цивільного захисту за темою «Терористична загроза. Дії населення під час здійснення терористичного акту. Правила поведінки та дії під час виявлення вибухових пристроїв».

До участі у Дні цивільного захисту були залучені батьки, що працювали у військах спеціального призначення та брали участь у спецопераціях, пов’язаних зі знешкодженням вибухових пристроїв або у визволенні заручників.

Комплексне об’єктове тренування відбувалося за сигналом тривоги «Увага всім!». За легендою, невідомі особи зателефонували до школи та повідомили, що евакуаційні виходи №3 та №4 школи заміновано, а також уже зруйновано вибухом вихід №9. Особовий склад Одеського НВК №13 залишили будівлю закладу за 6 хвилини 48 секунд, організовано вишикувались на стадіоні біля школи.

Вихованці Одеського міського центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» продемонстрували вибухонебезпечні предмети та захоплення терористів після звільнення заручника.

У практичній частині заходу медико-санітарна ланка з учнів 10-х класів розповіла правила поведінки під час загрози або безпосередньо терористичного акту, а учні 8 класу провели військово-патріотичний флеш-моб «Я зможу захистити свою країну!»

Наприкінці заходу підведено підсумки конкурсу стіннівок та малюнків «Тероризм. Дії в надзвичайних ситуаціях».

Share this post