Класи безпеки в Одеських ліцеях №85 та “Олімпієць”

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №85 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ “ОЛІМПІЄЦЬ” ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки. Захід відбувся у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Приміщення, в якому знаходиться клас, облаштоване всім необхідним обладнанням та наочністю. У кабінеті обладнані зони домедичної допомоги, психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку.

Інспектор Сектору ювенальної превенції відділу поліції ОРУП 1 ГУНП в Одеській області капітан поліції Дмитро Попряга та головний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Альшаков провели уроки з учнями, повторили правила дорожнього руху та пожежної і вибухонебезпечної безпеки. 

Створення та функціонування у закладах освіти класів безпеки сприятимуть формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у класах будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №85

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї “Олімпієць”

 

 

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post