Дружня зустріч в Одеській школі №75

«Зустріч друзів» в Одеській спеціалізованій школі №75Вихованців спеціальної школи №75 відвідали з подарунками представники виконавчих органів влади, генеральних і почесних консульств різних країн, громадських організацій, підприємці.

В Одеській спеціальній школі №75, де навчаються діти-інваліди з особливими освітніми потребами, відбувся захід, присвячений Міжнародному дню інваліда. Організаторами зустрічі виступили департаменти освіти і науки та міжнародних зв’язків Одеської міської ради. У поточному році захід, присвячений Міжнародному дню інваліда, відвідали керівники та представники дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, Місії Європейського Союзу з Прикордонної Допомоги Молдові та Україні, іноземних фондів і культурних центрів, релігійних громад, депутати Одеської міської ради, підприємці.

Дітей привітали представники структурних підрозділів Одеської міської ради, генеральних і почесних консульств різних країн, громадських організацій, вищих навчальних закладів та підприємці. Гості піднесли вихованцям школи багато різних подарунків, які стануть корисними для творчого розвитку і трудового виховання дітей, розвитку ремесел.

Вихованці школи виступили з музичною композицією «Товстий Карлсон». Учасники експериментального дитячого театру, що діє на базі школи, представили на сцені виставу-казку «Світ схожий на кольоровий луг». Всі виступаючі водили хоровод з ростовою лялькою-жирафом, наданою Одеським зоопарком.

Творчі роботи вихованці навчального закладу представили на виставці «Городок умільців».

На завершення свята учні подарували на пам’ять усім гостям подарунки – соняшники з фетру, виготовлені руками дітей.

*************************************

У спеціальній школі № 75 навчаються діти-інваліди з вадами психофізичного розвитку. Завдяки регулярній підтримці меценатів та уваги з боку керівництва міста навчальному закладу часто надається допомога у ремонті та оснащенні приміщень.

Share this post