Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

26-28 травня 2021 року в Київському Палаці Спорту відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

Журі конкурсу відзначило особливу методичну і практичну цінність розробок Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», Одеських НВК «Гімназія № 7», СШ № 94  та СШ № 35.

Організатори виставки нагородили директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олену Буйневич Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення сучасного розвитку національної освіти  та відзначили Департамент Дипломом  за активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень.

Директора Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталію Ярославцеву було відзначено Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення сучасного розвитку національної освіти та відзначили комунальну установу Дипломом  за активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень.

За підсумками роботи журі виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» за перемогу у номінації «Психологічний супровід освітніх реформ у діяльності психологічної служби» Департамент освіти та науки Одеської міської ради та  Комунальна установа «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» були нагороджені Золотими медалями.

Авторські інноваційні досягнення представив на виставці Одеський НВК «Гімназія № 7», який з 1999 року щорічно бере участь у масштабних освітніх виставках, поширює свій досвід. Неодноразово заклад отримував золоті та срібні медалі за перемогу в тематичних номінаціях.

За результатами конкурсу з тематичної номінації «Інновації в розвитку міжнародної співпраці в закладі освіти» Одеський НВК «Гімназія №7» відзначено Золотою медаллю, який презентував свою авторську модель «Школа інтелектуального розвитку та громадянського становлення» спільно з сімнадцятьма авторськими освітніми закладами України.

У номінації «STEMосвіта: сучасні формати й практичні рішення» було нагороджено Золотою медаллю  Одеську СШ №94.

 У номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти» було нагороджено Сріблою медаллю  Одеську СШ №35, дипломом за активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень.

Директор Одеської СШ №35 Віктор Арват нагороджений Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення сучасного розвитку національної освіти й науки.


Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu» – це відкрита професійна платформа презентації досягнень реформи галузі, поширення кращого педагогічного досвіду, впровадження інновацій в освітню практику, а також фахова атмосфера для обміну досвідом, знаннями, налагодження нових контактів і партнерських програм.

Виставка продемонструвала:

  • інноваційні досягнення в освітній і науковій сферах, останні технічні розробки, програми, обладнання, дидактичні матеріали;
  • впровадження широкого спектру освітніх програм і навчально-методичних комплексів нового покоління;
  • досвід створення сучасного, безпечного й комфортного освітнього середовища, умов для інтеграції до європейського й світового просторів;
  • упровадження компетентнісного підходу в навчанні, нових підходів до організації інклюзивного навчання, підвищення кваліфікації та професійного зростання педагогів, впровадження STEM-освіти.

Цьогоріч виставка представляла 583 учасники, зокрема:

  • 82 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти й міжнародні освітні агенції; 
  • 375 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органів управління освітою, профільних асоціацій;
  • 104 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) профтехосвіти;
  • 22 виробники й постачальники засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, меблів, проєктів, програм, видавництва, освітні портали.

 

Share this post