Виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» відбудуться у жовтні 2020 року

 Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться 12-14 жовтня 2020 року в ОНЛАЙН форматі

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – професійний захід в освітньому середовищі нашої країни, спрямований на обговорення нагальних проблем, обмін практикою впровадження сучасних педагогічних інновацій і рішень, спілкування між виробниками засобів навчання і їх безпосередніми користувачами – це професійна платформа для ділових контактів і визначення шляхів інтеграції до європейського освітнього й наукового співтовариства. Учні, батьки, студенти матимуть можливість ознайомитись з особливостями вступу до закладів освіти, бакалаврськими й магістерськими програмами, підготовчими курсами, отримати консультації з вибору професії тощо.

Тематичні заходи: конференції, презентації, семінари, тренінги, педагогічні коучинги, освітні воркшопи тощо відбудуться в онлайн форматі.

  • До 18.09.2020 подаються конкурсні роботи.
  • До 25.09.2020 подаються заявки на проведення заходів.
  • До 25.09.2020 подаються заявки на участь у виставці (без надання виставкової площі).

Для отримання пропозицій на участь в онлайн форматі, участь у конкурсах (на період адаптивного карантину) звертайтесь в Оргкомітет виставки:


Нагадаємо, що департамент освіти та науки Одеської міської ради на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» презентував свою роботу у галузі “Освіта” за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». Детальніше про цю подію можна дізнатися за гіперпосиланням:  «Сучасні заклади освіти – 2019» та «Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

Share this post