«Джерело творчості»: підсумки конкурсу

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

17 грудня 2021  року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»  у номінації  «Керівник гуртка-2021» за такими напрямами позашкільної освіти: туристсько-краєзнавчий (туристсько-спортивний профіль) та художньо-естетичний (театральний профіль).

Мета конкурсу – підтримка творчої педагогічної діяльності, популяризація педагогічних здобутків, підвищення авторитету працівників закладів позашкільної освіти.

Керівники гуртків презентували свою роботу на тему «Моє педагогічне кредо», проводили фрагмент заняття «Запрошуємо до світу творчості», під час яких конкурсанти представили свою фахову майстерність, знання методології, педагогіки та психології, здатність до застосування інноваційних підходів до навчання та виховання, вміння зацікавити дітей та спонукати їх до розвитку своїх творчих та інтелектуальних здібностей.

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» стали:

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Коли разом збираються, розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим!

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.12.2021 №435  «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

 

Share this post