Електронні підручники для учнів та вчителів

Щодо наданого доступу українським учителям навчати, а дітям навчатися в умовах війни

Стартував новий 2022/2023 навчальний рік і, незважаючи на воєнний стан в Україні, школярі повинні мати можливість здобувати якісну системну освіту незалежно від місця перебування  і викликів воєнного часу.

Надаємо перелік платформ на яких усі причетні до освітнього процесу можуть отримати доступ до електронних підручників.

Міністерство освіти і науки України  повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

У рамках проєкту «Навчання без меж» видавництво «Ранок» за сприяння Міністерства освіти і науки України і міжнародних партнерів учням і педагогам  надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів. 

Незалежно від місця перебування, здобувачі освіти та вчителі можуть вільно використовувати унікальний контент. Вони отримають матеріали для відпрацювання необхідних навичок, а також доступ до чисельної мультимедійної бази контенту.

Завдяки підручникам також буде реалізовуватися принцип доступності та універсальності освітнього середовища для дітей з особливими потребами.

Навчальний матеріал для учнів побудовано на базі та з використанням підручників, кожен із яких має гриф «Рекомендовано МОН України» та є переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників.

Електронні ресурси є унікальними та виходять за межі функціоналу pdf-версій підручників.

Безоплатний доступ до підручників можна отримати на сайті  видавництва «Ранок» за посиланням https://d-learning.com.ua/

Також звертаємо вашу увагу, що доступ до електронних підручників та посібників EdPro у mozaBook та на сайті mozaWeb до 31 грудня 2022 року залишається безоплатним. Усі матеріали в цих електронних підручниках та посібниках можна використовувати необмежено на власних уроках.

Від компанії EdPro за програмами Міністерства освіти і науки України  сформовано 64 посібники  для вчителів різних предметів на кожен урок програми. Для ознайомлення з посібниками перейдіть за посиланням https://edpro.ua/mozaik.

Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф «cхвалено для використання в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти» згідно з чинним законодавством України.

Посібники можна відкрити в будь-якому браузері на сайті ua.mozaweb.com, а переглядати та працювати з ними зареєструвавшись на сайті.

На сайті Підручник.ком.юа  зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників. Тут ви можете абсолютно безкоштовно переглянути онлайн-підручник з будь-якого шкільного предмету з 1 по 11 клас. Перейдіть за посиланням https://pidruchnyk.com.ua/

Крім того, на сайті  Всеукраїнської школи онлайн розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. 

Бажаємо всім причетним до освітнього процесу успішного навчального року!

Share this post