Фестиваль молодіжної творчості «Одеська хвиля»

В Одесі пройшов фестиваль молодіжної творчості «Одеська хвиля»

7-8 листопада 2017 року в Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний тур міського фестивалю молодіжної творчості «Одеська хвиля».

Фестиваль має на меті: сприяння формуванню активної життєвої позиції молоді м.Одеси, розвиток її творчого потенціалу, залучення до участі в культурно-масових заходах міста.

Організатори фестивалю: департамент освіти і науки Одеської міської ради спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові.

У фінальному турі фестивалю взяли участь понад 70 представників творчої молоді віком від 15 вищих навчальних закладів міста Одеси.

Фіналісти змогли продемонструвати свою творчість у вокально-інструментальному, хореографічному мистецтві, а також гру студентських команд КВН.

Оцінювали конкурсну програму фестивалю члени журі, до складу якого увійшли викладачі сучасних танцювальних шкіл та студій, композитори і художники нашого міста, представники департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

З нагоди відзначення Міжнародного дня студента 16 листопада 2017 року 15.30 в приміщенні актового залу Національного університету «Одеська морська академія» відбудеться гала-концерт і нагородження переможців міського фестивалю молодіжної творчості «Одеська хвиля».

 

Share this post