Здобутки освітян міста на міжнародній виставці

Заклади освіти м. Одеси представили свої розробки на XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020» 

4-6 серпня 2020 року відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці Спорту.

У межах виставки організовано конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Участь у XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020» брали наступні заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси:

Участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» надала можливість освітянам обмінятись досвідом упровадження дистанційного навчання в умовах сучасних викликів, обговорити можливості розвитку дистанційної освіти, презентувати інноваційні освітні проєкти і програми.

Щиро вітаємо вчителів-новаторів, які щодня підвищують свою майстерність аби творити майбутнє вже сьогодні і прославляти освітню галузь міста Одеси на найвищому рівні гідно і якісно!


Нагадаємо, що на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» департамент освіти та науки Одеської міської ради презентував свою роботу за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» та був нагороджений Золотою медаллю. Детальніше про цю подію можна дізнатися у розділі “Новини” за гіперпосиланням: «Сучасні заклади освіти – 2019» та «Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/10-3233 від 12.12.2019, лист НАПН України 2-7/193 від 05.11.2019). Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Мета: об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави й надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти й наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу. Студентам, учням і їх батькам допомогти обрати майбутній фах, надати індивідуальні консультації щодо особливостей вступу, програм навчання, напрямів підготовки й спеціальностей, проходження практики, розвитку інфраструктури, можливостей навчання та працевлаштування в Україні й за кордоном.

Share this post