Форум «ОsvitaOdesa – 2021»: робота фокус-групи №2

Засідання фокус-групи «Фінансова автономія: практичний досвід та результати» 

Локація: Одеський ліцей “Приморський” Одеської міської ради Одеської області.
З вітальним словом виступив заступник начальника територіального відділу освіти Приморського району Департаменту освіти та науки Одеської міської ради  Володимир Кухар, який наголосив на актуальності дискусії, важливості події та побажав учасникам засідання плідної роботи у фокус-групах.
Модерувала дискусією «Фінансова автономія: практичний досвід та результати»  директорка Одеського ліцею «Приморський» Інна Усова, яка ознайомила учасників з перевагами та труднощами переходу ліцею на самостійний баланс.
Під час роботи фокус-групи учасники обговорили позитивні сторони фінансової автономії, з’ясували переваги автономії, проаналізували можливі ризики та визначили шляхи, як їх не допустити.
Учасники фокус-групи дійшли висновку, що впровадження фінансової автономії є на сьогодні актуальною темою та запропонували можливі шляхи удосконалення алгоритму переходу освітнього закладу на самостійний баланс. Було визначено, що для сучасного керівника закладу освіти запровадження автономії відкриває шлях оптимізації управлінського процесу, опанування інноваційними технологіями керівництва фінансовими, кадровими, господарськими справами освітнього закладу.


На 18 серпня о 10:00 заплановано засідання фокус-групи «Якісне харчування – здорова дитина», яке відбудеться на базі Одеського ліцею “Європейський”, вул. Маршала Говорова, 8-А, модераторка: Бардук Юлія Віталіївна.

Share this post