Підготовка закладів освіти Малиновського району до нового навчального року

У закладах освіти Малиновського району м. Одеси проводять огляд готовності до нового навчального року

У районі функціонують 62 заклади освіти, з них: загальної середньої освіти – 30, позашкільної освіти – 4, дошкільної освіти – 28.

З 06 серпня 2019 року з метою якісної підготовки закладів освіти до нового навчального року члени робочої групи спеціальної комісії здійснюють огляд санітарного, матеріально-технічного стану закладів загальної середньої освіти району.

До складу комісії входять представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  комунальної установи «Центр фінансування та господарської діяльності установ і закладів системи освіти Малиновського району», міської профспілки «Освітянин Одеси» та інших служб контролю. 

Наразі, в усіх закладах освіти створені належні умови для навчання та виховання дітей. У  цілому заклади освіти району отримали з бюджету міста  13815,0 млн. грн. на капітальні та поточні ремонти та придбання необхідного обладнання. Звіти про ці надходження розміщено на офіційних веб-сайтах закладів освіти

За залучені у вигляді благодійної допомоги кошти було проведено поточний та капітальний ремонт у кабінетах та класних кімнатах.

В Одеській гімназії №5 Одеської міської ради Одеської області (вул. Малиновського, 29-А) за рахунок залучених коштів виконано ремонт медичного та вчительського кабінету.

 

  

В Одеській загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (площа Михайлівська, 10) за рахунок залучених коштів виконано ремонт класної кімнати та санвузла.

За рахунок коштів місцевого бюджету в Одеській загальноосвітній школі №103 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (вул. Болгарська, 31) проведено роботи з поточного ремонту приміщення ресурсної кімнати. Виконано ремонт стін, стелі, замінено електропроводку, в кабінет проведені труби водопостачання і водовідведення. Закуплено холодильник, мікрохвильова піч, електричний чайник, інтерактивна дошка з проектором та інше обладнання.

   

За кошти місцевого бюджету проведений капітальний ремонт ганку і частини приміщень 1 поверху в комунальному позашкільному навчальному закладі «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Промінь» (вул. Балкіська, 197). При проведенні ремонту виконано великий обсяг робіт по ремонту приміщень, ремонту системи опалення, каналізації, водопостачання, електромонтажні роботи. Після ремонту діти будуть займатися в світлих, чистих залах, відремонтованих за сучасними технологіями.

  

Закуплено сучасне звукове обладнання: два підсилювача, шість колонок, один підсилювач концертний, прожектори та інше обладнання. Крім того, в залах встановлені сучасні гімнастичні верстати, дзеркала.

  

В даний час проводиться виготовлення та встановлення меблів для п’яти кабінетів.

Головна мета відвідування закладів загальної середньої освіти – актуалізація наявних проблем для завчасного планування бюджету 2020 року. Перевірка закладів освіти триває.  

*******

Огляд готовності закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси до початку 2019/2020 навчального року проводиться відповідно до наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 18.07.2019 № 244.

Share this post