«Герої живуть у піснях»: анонс 

Юні одесити візьмуть участь у міському конкурсі вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» 

Протягом березня – квітня 2023 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради та Комунальним закладом позашкільної освіти «Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості» проводитиметься конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Мета Конкурсу: сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, підтримки і зміцненню бойового духу українських військових на шляху до Перемоги, вшануванню та увічненню пам’яті  про подвиг українського народу, популяризації кращих музично-пісенних творів про героїчну історію України.

З урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану Конкурс проходитиме в режимі онлайн.

До участі у Конкурсі запрошуються творчі художні колективи та окремі виконавці закладів освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси.

Конкурсантам необхідно підготувати та розмістити на YouTube якісний відеозапис однієї патріотичної композиції (до 4-х хвилин), створеної засобами вокальної, хореографічної, інструментальної, театральної, літературно-художньої творчості, на основі кращих зразків музично-пісенної культури.

Звертаємо увагу, що до 27 березня 2023 року необхідно надіслати  заявку на участь у Конкурсі на електронну адресу [email protected].

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів та Дипломанти Конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

__________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 02.03.2023 № 27  “Про проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-VІІІ.

Share this post