Тиждень пожежної безпеки

Тиждень пожежної безпеки пройшов у дитячих садках Суворовського району Одеси.

Метою Тижня було навчити дітей правилам пожежної безпеки; формувати у дошкільнят навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі; використовувати практичні уміння дорослих та дітей в різних екстремальних умовах.

Під час Тижня з пожежної безпеки проведено тематичні заняття, бесіди, дидактичні та рухливі ігри, моделювання надзвичайних ситуацій, спортивні розваги «Служба 101», «Юні пожежники», сюжетно-рольові ігри «Я вдома сам», «Рятувальники», «Тривога».

В Одеських спеціальному навчально-виховному комплексі №241 «Волошки» та дошкільному навчальному закладі № 21 було проведено заняття за участю провідного інспектора Суворовського районного відділу у м.Одесі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, майора служби цивільного захисту Олени Єрмакової. Інспектор розповіла дітям про небезпеку побутових електричних приладів, користь і шкоду вогню, правила поведінки з небезпечними предметами, електроприладами і вогнем.

В Одеському дошкільному навчальному закладі №21 інспектор виступила на загальних батьківських зборах з лекцією  «Турбота про безпеку дітей – наш спільний обов’язок».

 

Share this post