«Як я розумію ґендер»: анонс

Запрошуємо до участі учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Упродовж жовтня 2023 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Мета конкурсу:  удосконалення організації та змісту освітнього процесу на засадах ґендерної рівності та поваги до прав і свобод осіб кожної статі; формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та підвищення обізнаності дітей та учнівської молоді з питання ґендерної рівності; розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді, виявлення та підтримка талановитих дітей.

Для участі у конкурсі заклади освіти міста мають надати до 3-х кращих малюнків від кожної вікової категорії (І категорія – від 9 до 13 років; ІІ категорія –від 14 до 17 років).

Звертаємо вашу увагу, що до 30 жовтня 2023 року відповідно до Положення кращі малюнки надаються до відділу позашкільної освіти та виховної роботи Департаментом освіти та науки Одеської міської ради

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

_____________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 03.10.2023  №300 “Про проведення міського конкурсу малюнку «Як я розумію ґендер» 

Share this post