«Творча сім’я – моя родина і Я»: конкурс сімейної творчості

Запрошуємо одеські родини долучитися до конкурсу

Упродовж квітня – травня 2023 року з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я» відповідно до Положення. До участі у Конкурсі запрошуються творчі одеські родини з дітьми.  

Мета: виявлення та підтримка творчих родин, згуртування поколінь навколо ідеї єднання української нації, підвищення ролі сім’ї у виховання підростаючого покоління через традиції та звичаї засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних ремесел з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

На розгляд журі Конкурсу учасниками надається якісний відеозапис (фотоматеріали) 1 концертного номеру (до 5 хвилин) у театральному, концертно-виконавському жанрах (вокальному, хореографічному, розмовному, інструментальному, цирковому, оригінальному) або майстер-класу з декоративно-ужиткової творчості.

Закладу освіти, родини яких бажають взяти участь у Конкурсі, необхідно до 25 квітня 2023 року надіслати заявку на електронну адресу tvorchasimya@gmail.com.

Журі Конкурсу, з числа сімей, які наберуть найбільшу кількість балів, визначе переможців Конкурсу в онлайн-режимі.

Переможці та учасники Конкурсу будуть нагороджені дипломом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, переможці –  пам’ятним подарунком.

_______________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.03.2023 №39 “Про проведення конкурсу сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я».

Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.202155-VІІІ.

Share this post