Як провести самооцінювання діяльності закладу загальної середньої освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

24 червня 2022 року на платформі Zoom відбувся вебінар для керівників закладів освіти та їх заступників «Як провести самооцінювання діяльності закладу загальної середньої освіти».

У вебінарі прийняли участь 68 педагогічних працівників закладів освіти міста Одеса.

Спікер заходу: Наталія Батаєва, заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу «Надія» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад №275» Одеської міської ради Одеської області

Мета самооцінювання –  встановлення відповідності між діяльністю закладу освіти та його результатами, а також визначення проблемних питань і шляхів удосконалення якості освітньої діяльності.

Самооцінювання – це не разова подія, а безперервний процес, який дасть вагомі результати лише у випадку, коли учасники освітнього процесу на всіх рівнях будуть залучені і активно сприятимуть його здійсненню. Даний процес стане ознакою ефективної школи лише у випадку, якщо регулярне відстеження результатів матиме наслідком подальшу корекцію педагогічної діяльності, стане підставою для ефективного планування розвитку школи.

Наталія Володимирівна продемонструвала етапи самооцінювання: вивчення, оцінювання, звітування, планування та напрями самооцінювання: освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, професійна діяльність педагогічних працівників, управлінські процеси. Звернула увагу на вимоги до кожного з напрямів.

По завершенню заходу учасники дійшли висновку, що самооцінювання – це ефективний інструмент для перевірки правильності заданого курсу розвитку закладу освіти. А ще й чудовий спосіб залучення до управління закладом освіти всіх учасників освітнього процесу.

Якщо Вас зацікавила дана тема звертайтесь до Одеського навчально-виховного комплексу «Надія» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад №275» Одеської міської ради Одеської області

 

Share this post