«Європа підтримує Україну»: Загальноєвропейський челендж

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до челенджу «Європа підтримує Україну»

Український державний центр позашкільної освіти (УДЦПО) за сприяння Європейської асоціації інституцій неформальної освіти та волонтерських організацій України – організатори започатковує Загальноєвропейський челендж «Європа підтримує Україну».

У День Європи в Україні розпочався челендж.  Мета заходу  полягає у поширенні дітьми та учнівською молоддю України та Європи (у тому числі дітей українських біженців) відеороликів танцювального челенджу.

За основу може бути взята популярна мелодія «Доброго вечора ми з України» або інші мотиви, які вже стали символами українського спротиву військовій агресії Росії.

Механіка  у межах челенджу полягає в таких послідовних кроках учасників челенджу:

учасники знімають танцювальний відеоролик, що демонструє підтримку України, тривалістю до 1 хвилини;

такий відеоролик підлягає поширенню з хештегом #europesisupportingukraine та відміткою геолокації для того, аби організатори челенджу мали змогу відслідкувати звідки поширено відео;

відеоролик викладається у соціальних мережах instagram та tiktok з правом його публікації на офіційних ресурсах УДЦПО та Міністерства освіти і науки України.

Матеріали, які відслідковуватимуться за хештегом #europesisupportingukraine публікуватимуться протягом травня – червня 2022 року на офіційних ресурсах організаторів та співорганізаторів челенджу.

Співорганізаторами челенджу є комунальні заклади позашкільної освіти регіонального рівня.

Підсумки челенджу будуть підведені наприкінці червня 2022 року.

Share this post