Випуск Школи резерву керівних кадрів закладів освіти – 2022

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

31 травня 2022 року відбувся підсумковий семінар для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у форматі онлайн.

Заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова привітала усіх присутніх із закінченням роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти та підвела підсумки навчання.

У 2021/2022 навчальному році до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти за власним бажанням подали заяви 31 педагогічний працівник. Відповідно до наказу 12.05.2022 №10“Про закінчення роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти у 2022 році” пройшли додаткову фахову підготовку та отримали досвід  кращих освітніх практик 29 педагогічних працівниківПосвідчення слухачі можуть отримати до 1 вересня цього року.

Метою роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій”, – зазначила заступник директора Департаменту Ірина Столбова.

Основними завданнями Школи є формування знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність та підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Навчальна програма для слухачів Школи була складена на основі стандартів освіти у системі додаткової освіти і охоплювала основні питання управління освітою.

Заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова ознайомила слухачів з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України на підставі Закону України від 15.03.2022 №2136-IX “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”, зокрема акцентувала увагу на таких питаннях:

    • надання працівникам у період дії воєнного стану щорічної основної оплачуваної відпустки тривалістю 24 календарні дні;
    • протягом періоду дії воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого частиною першою статті 26 Закону України “Про відпустки”;
    • у випадку виникнення простою (зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинамине з вини працівника доцільно оформити акт простою, в якому зафіксувати обставини, внаслідок яких виник простій, дату виникнення простою тощо та наказ, який міститиме перелік структурних підрозділів, на які поширюється простій, у випадку, якщо простій не поширюватиметься на все підприємство, а також дату початку та, за можливості, дату закінчення простою або ж подію, з якою пов’язане закінчення простою.

Випускників Школи резерву запросили взяти участь у конкурсному відборі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси

*******************************************************************
Ознайомитись з Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри” за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry

Share this post