«INFOMATRIX-2024»: суперфінал Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели в онлайн-форматі суперфінал та здійснили відбір серед суперфіналістів Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт” та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів “Інфоматрикс” складу української команди на фінал Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024».

Заявленню команди на світовий фінал передувало проведення суперфіналу та остаточне формування її складу, до якого увійшли й учні закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Так, від Одеського ліцею №65 Одеської міської ради брали участь 8 учнів з  проєктами в галузях: програмування, комп’ютерна анімація, 3D-моделювання та короткометражне кіно. Слід зазначити, що для всіх учасників це були дебютні змагання.

На Всеукраїнському чемпіонаті ліцеїсти отримали один диплом І ступеня, два – ІІ ступеня та три – ІII ступеня. Переможцями і призерами з правом змагатись у складі команди України у фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024», який відбудеться 31 травня – 04 червня 2024 року в м. Бухарест (Румунія), визнані:

  • Єгор Бовкун, учень 10 класу Одеського ліцею №65 Одеської міської ради із 3D-проєктом «Модель першого в світі гелікоптера»;
  • Руслан Масько та Іван Змієвський, учні 8 класу Одеського ліцею №65 Одеської міської ради з фільмом «Сенс життя та моє місце в ньому».

Готувати проєкти учням допомагали вчителі інформатики Одеського ліцею №65 – Пустовойт Олег  та Омельченко Алла.

Цьгоріч учні Одеського ліцею № 65  поставили своєрідний рекорд – вісім разів поспіль представляли Україну  в складі команди з проєктних технологій на міжнародному рівні.

Унікальний багаторічний досвід Одеського ліцею №65 (з 2016 року)  був корисним для  організації заходів національного масштабу. Учителі та випускники закладу освіти були серед організаторів та включені до суддівської колегії чемпіонату. Наймолодшою суддею конкурсів була учениця 11 класу Одеського ліцею №65 Юлія Бутук (учасниця та призер трьох останніх світових фіналів «INFOMATRIX»). А вчитель інформатики – Пустовойт Олег  призначений одним із трьох кураторів по підготовці команди України до міжнародного фіналу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Share this post