Премія «Global Teacher Prize Ukraine 2024»: збір анкет

Учителів запрошують долучитися до національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024

Уперше з початку повномасштабного вторгнення в Україні відзначать найкращого вчителя року на національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024.

Головний переможець отримає 1 мільйон гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize.

Номінуватися можуть вчителі шкіл і професійно-технічних закладів, які зробили значний внесок у професійну сферу та суспільство.

Для участі необхідно заповнити анкету за покликанням. Заповнити анкету може сам учитель, або його можуть номінувати друзі, колеги, учні чи їхні батьки — обмежень немає. Збір триває до 8 липня.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 5 жовтня до Міжнародного дня вчителя, імена переможців оголосять в ефірі Національного телемарафону.

Під час церемонії також відзначать педагогів у кількох окремих номінаціях. Серед них — «Молодий учитель», «Учитель-новатор», «Вибір українців» та інші. Традиційно буде зроблений «Вибір серцем» — спеціальна відзнака від ведучої 1+1 Марафон і ТСН, інтерв’юєрки Наталії Мосейчук, кураторки Премії.

_____________________________

Організатори премії — громадська спілка «Освіторія». Генеральний медіапартнер Global Teacher Prize Ukraine 2024 — група 1+1 media. Інформаційний партнер премії — платформа кіно і телебачення Київстар ТБ.

Share this post