Інституційний аудит у закладах освіти: Одеська ЗОШ № 31

Проведення планового інституційного аудиту в Одеській ЗОШ № 31

27 жовтня 2021 року Державною службою якості освіти в Одеській області розпочато позаплановий інституційний аудит в Одеській загальноосвітній школі № 31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області в очно-дистанційній формі з урахуванням всіх протиепідемічних заходів.

Під час проведення організаційної наради Департаментом освіти та науки Одеської міської ради висвітлено питання щодо забезпечення функціонування закладу, його матеріального оснащення та плану розвитку.

Будівля Одеської ЗОШ №31 введена в експлуатацію у 1964 році. За останні роки значно покращилась матеріально-технічна база закладу. Спільними зусиллями Одеської міської ради, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, адміністрації закладу разом з батьківською громадою вдалося вирішити найважливіші питання щодо успішного функціонування закладу освіти та створення комфортних умов для навчання учнів.

У 2021/2022 навчальному році в закладі освіти функціонує 44 класи, в яких навчаються 1 316 учнів.

За заявами батьків для учнів 1-4-х класів відкрито 3 групи подовженого дня.

Щорічно учні закладу стають переможцями різноманітних змагань міського та обласного рівнів. 

Щорічний моніторинг результатів зовнішнього незалежного оцінювання з основних предметів свідчить про стабільний достатній та середній рівні успішності випускників 11-х класів закладу.

У школі працюють 88 працівників,  з них – 68 педагогів.

Серед педагогів школи 4 вчителі мають звання «Відмінник освіти України». 3 педагога нагороджені Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава».

Неодноразово педагоги закладу брали участь у професійних конкурсах у у різних номінаціях та отримували перемогу на різних етапах. У закладі працюють 3 вчителі – переможці міського етапу конкурсу «Учитель року» різних років.

Школа є першою в місті Одеса, яка в рамках міжнародного співробітництва впровадила проєкт «Можливості та перспективи вивчення болгарської мови болгарською етнічною меншиною».  

Одеська ЗОШ № 31 оновлюється не лише ззовні, а й усередині. За останні роки в ній відбулися значні зміни: з’явилось сучасне мультимедійне оснащення, придбано технічні засоби навчання, а саме: 53 комп’ютери, 6 ноутбуків, 10 інтерактивних дошок, 1 мультимедійний комплекс для актової зали, 1 математичний комплекс та 1 мультимедійний проєктор, створені та функціонують 3 комп’ютерні класи, налаштовані Wi-Fi мережа та провідний Інтернет.

За кошти місцевого бюджету у 2019 році було розпочато встановлення автоматичної пожежної сигналізації (наразі закінчуються усі роботи, пов’язані з цим), придбано демонстраційний та наочний матеріали, миючі та дезінфікуючі засоби. У 2020 році придбано комплект мультимедійного обладнання, наочний матеріал для початкової школи, МФУ. 

З серпня 2020 року в межах надзвичайної кредитної програми з відновлення України на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради розпочато капітальний ремонт будівлі школи та благоустрій території. У наступному році планується за рахунок бюджетних коштів провести ремонт покрівлі, орієнтовна вартість якої 1 млн 500 грн.

_________________________________

У березні 2019 року Міністерство освіти і науки України затвердило процедуру інституційного аудиту, який передбачає оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

 

Share this post