«Інтерактивну дошку в кожну школу Одеси»

«Інтерактивну дошку в кожну школу Одеси»: реалізація проекту Громадського бюджету Одеси – 2017

В Одесі триває реалізація проектів-переможців Громадського бюджету – 2017 платформи «Соціально активний громадянин».

У школах міста проходять роботи в межах реалізації проекту Громадського бюджету – 2017 «Інтерактивну дошку в кожну школу Одеси».

Реалізація проекту дозволить більш широко використовувати інформаційно-комунікаційні технології в сучасному освітньому процесі. Інтерактивна дошка оптимізована для стандартних навчальних класів, є ідеальним рішенням для аудиторної роботи всіх вікових груп і дозволяє  викладачеві зробити навчання цікавішим і більш індивідуальним. В інтерактивній дошці задіяні останні розробки Touch-технологій з розпізнаванням типу торкання до поверхні дошки.

Використання дошки забезпечує швидкий доступ до інтерактивних підручників, доступність використання на уроках проекційних і звукових систем, технічних рішень щодо створення предметних і лабораторних класів у загальноосвітніх навчальних закладах.

У рамках реалізації громадського проекту «Інтерактивну дошку в кожну школу Одеси» вже 55 шкіл отримали по інтерактивній дошці. Реалізація проекту триває.

*******************************************

Інтерактивна дошка – кращий базовий інструмент ІКТ, який використовує всі сучасні технології навчання. Сьогодні більше 2 млн. інтерактивних дошок встановлені в класах і кабінетах у всьому світі.

Більше 30 млн. користувачів активно вивчають і використовують продукти SMART кожен день, інтерактивні дошки SMART доступні в більше  ніж 175 країнах світу.

 

Share this post