Юні одесити представили Україну на міжнародному рівні

Вітаємо переможців Чемпіонату Світу зі стартапінгу SWCC 2023 Startup World Cup Championship

Традиційно юні одесити є активними учасниками та неодноразовими переможцями на Міжнародному Чемпіонаті з дитячого підприємництва.

14 листопада 2023 року на базі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради відбулося нагородження дітей-переможців, які стали золотими медалістами (І місце) Національного та Міжнародного Чемпіонату з дитячого підприємництва 2023, який відбувся 17-20 липня 2023 року у м. Глазго (Велика Британія).

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич нагородила студентів Одеської філії Міжнародної Бізнес-школи для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, Чемпіонів України з молодіжного підприємництва 2023 Анастасію Азарову та Лева Бондаренка за високий рівень представництва України в Чемпіонаті світу зі стартапінгу SWCC 2023 Startup World Cup Championship.

Також почесними нагородами відзначені вчителі-тренери Ірина Денісова та Вікторія Чиндацька за належну підготовку дітей-переможців до Чемпіонату.

На Чемпіонаті Світу зі стартапінгу SWCC 2023 Startup World Cup Championship одеська команда представила свої соціальні проєкти «Казацька Гра», який яскраво популяризує українську історію, та «МарНі», який розповідає про українську культуру і арт.

«Сьогодні надважливим є питання виховання майбутньої інтелектуальної еліти України, яка буде розвивати підприємництво та підприємства, які мають працювати на території України та надавати робочі місця. Саме тому ми сьогодні відзначаємо тих дітей та педагогів, які працюють в цьому напрямку, розробляють власні цікаві проєкти та представляють їх на міжнародній арені» – зазначила Олена Буйневич.

Спільно ми можемо зробити важливий внесок у розвиток підприємницької спільноти залучаючи молодь до реальних кроків і дій уже з дитинства.

 

 

 

 

Share this post