Юні одесити продовжують здобувати позашкільну освіту

В умовах воєнного стану в Україні юні одесити продовжують здобувати позашкільну освіту

В умовах воєнного стану в Україні заклади позашкільної освіти м. Одеси продовжують працювати, забезпечують потреби дітей до пізнання і творчості, виховують національно-патріотичну молодь. У закладах позашкільної освіти кожна дитина може знайти заняття за інтересами, розвивати свої творчі здібності і таланти, використовуючи різні матеріали і техніки. Результатом роботи є участь вихованців у різноманітних конкурсах, фестивалях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Наразі у м. Одесі функціонують заклади позашкільної освіти, серед яких: 2 палаци, 2 будинки та 7 центрів дитячої та юнацької творчості, 3 станції юних техніків, центр хореографічного мистецтва, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, а також центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді. У 2022/2023 навчальному році освітній процес у закладах позашкільної освіти здійснюється за дистанційною та змішаною формами навчання. Педагоги закладів адаптувалися до умов сьогодення, використовуючи нові форми і методи роботи з дітьми та молоддю. Педагогічні колективи, вихованці,  а також їх батьки беруть активну участь у благодійних заходах, акціях, марафонах, виготовляючи патріотичні вироби, талісмани-обереги, сувеніри для захисників та захисниць України.

На базі закладів позашкільної та загальної середньої освіти працюють 2182 гуртки, групи та інші творчі об’єднання з різних напрямів. Всього позашкільною освітою охоплено 32160 дітей та підлітків, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, із сімей вимушених переселенців, а також дітей з особливими освітніми потребами.

Для перегляду натисніть на зображення.

Здобуття учнями та вихованцями позашкільної освіти здійснюється на безоплатній основі.

Інформація про діяльність закладів позашкільної освіти розміщена на офіційному вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради https://osvita-omr.gov.ua/zaklady-osvity/zpo/

Share this post