Юні одесити – учасники міжнародного кемпу

Учні Одеського НВК №90 відвідали німецько-польський мовний табір у м. Карпач (Республіка Польща)

З 22 по 30 жовтня 2022 року делегація  у складі 12 учнів та 2 учителів іноземних мов  Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради Одеської області  взяла участь в україно-німецько-польській зустрічі, яка відбулася в місті Карпач (Республіка Польща).  Даний  проєкт фінансується німецько-польською молодіжною організацією DPJW (Deutsch-Polnisches Jugendwerk) та Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. DPJW була заснована урядами Німеччини та Польщі з метою сприяння взаєморозумінню та співпраці між молоддю.

Мета кемпу – створення інтеркультурого простору, який заохочує учасників до вивчення  іноземних мов і пізнання культурних особливостей інших національностей.

Зустріч відбулася у мальовничому польському містечку Карпач, розташованому в гірській місцевості менш ніж в 10 км від кордону з Чехією. 12 учнів Одеського НВК №90 з 5 по 8 клас мали змогу долучитися до інтернаціонального ком’юніті, створеного кураторами німецької, польської та української сторін. Протягом 10 днів учасники кемпу брали участь у культурній програмі, в яку ввійшли:  відвідування Карпача і знайомство з історією, культурою, природою місцевості; підняття на гору Сніжку; мовна анімація; презентації учасниками своїх країн; різноманітні творчі воркшопи (створення колажів з використанням природних матеріалів, ліпка з глини, виготовлення свічок); поїздка до міста Ковари і відвідування шахти-музею;  прогулянка до водоспаду, нові знайомства і просто незабутній досвід. 

Під час кемпу учні гідно представили Україну на міжнародному рівні та продемонстрували відмінні знання німецької мови.  

 

*********

Одеські школярі – учасники Третьої Міжнародної молодіжної конференції

 

Share this post